Ejendals to szwedzka firma, która od pokoleń specjalizuje się w rozwoju, produkcji i sprzedaży wysokiej jakości produktów, które chronią dłonie i stopy. W ścisłej współpracy z naukowcami i klientami projektuje produkty, które zapewniają najwyższy poziom ochrony, trwałości i ergonomii. To co Ejendals proponuje, to jest kompletna koncepcja bezpieczeństwa, która ma na celu zmniejszenie liczby wypadków poprzez zastosowanie produktów wysokiej jakości, edukacji i kontroli bezpieczeństwa. Ponad 100-letnie doświadczenie w zakresie ochrony stóp oraz 68-lat doświadczenie w ochronie rąk zapewnia możliwość rozwijania działań i współpracy z służbami bhp oraz zakładami w oparciu o własną koncepcję bezpieczeństwa EJENDALS ukierunkowaną zgodnie z wizją firmy na „Tworzenie bezpiecznego dnia bez urazów dłoni i stóp z korzyścią zarówno dla pracownika, firmy i społeczeństwa”. Współpracując z klientem wyznaczają kilka celów, a w szczególności: ograniczenie liczby wypadków, poprawa frekwencji pracowników oraz zmniejszenie długoterminowych kosztów. Główne marki produktów to rękawice ochronne TEGERA® i obuwie JALAS®. Więcej informacji na www.ejendals.com


Firma Faraone zajmuje się wprowadzaniem bezpieczeństwa pracy na wysokości. Produkcja sprzętu bezpiecznego i poprawiającego komfort pracy profesjonalistów na wysokości jest naszą misją. Produkujemy drabiny, platformy, rusztowania, podnośniki i spersonalizowane produkty specjalne. Rezultaty naszej pracy potwierdzają, że wygoda użytkownika i przestrzeganie norm może iść w parze z wymaganiami klientów, tworząc sprzęt rozpowszechniony i doceniany w całej Europie i na Świecie. Produkty, które opuszczają naszą fabrykę, są atestowane i certyfikowane, a te które wykonywane są na indywidualne zamówienie, dostosowane są do norm i dyrektyw BHP obowiązujących w kraju zamawiającego i na jego rynku.


Grupa ITURRI nieustannie pracuje nad tym, by utrzymać pozycję europejskiego lidera w dziedzinie rozwiązań i usług związanych z bezpieczeństwem, wychodząc z założenia, że satysfakcja klienta ze współpracy wynika z dostosowania projektów do jego potrzeb.

Doświadczenie w zakresie indywidualnych rozwiązań, opartych na bezpośrednim kontakcie z klientem, dogłębnej analizie, zrozumieniu jego problemów, a także wiedzy ogólnej jest tym co wyróżnia Grupę ITURRI.

Produkujemy nowoczesną, zaawansowaną technologicznie odzież roboczą, obuwie wojskowe i pojazdy gaśnicze a także oferujemy zintegrowane rozwiązania, usługi i sprzęt, zawsze mając na uwadze dobro klienta.

W celu stałej poprawy jakości produktów i us‎ług, Grupa ITURRI stawia na specjalizację i rozwiązania oferujące wartość dodaną. Naszym zadaniem jest pomaganie klientom w dziedzinie bezpieczeństwa i ochrony osób, procesów, dóbr materialnych i środowiska.

W ITURRI dbamy o pełną ochronę ludzi, mienia i środowiska.  Nasze doświadczenia wykazują, że przewidywanie i prewencja są podstawą bezpieczeństwa. Znając zagrożenia występujące w danym otoczeniu czy na stanowisku pracy, możliwe jest zaoferowanie usług w pełni dopasowanych i zadowalających klienta:
- dystrybucja PPE
- produkcja PPE
- maszyny vendingowe
- magazyny konsygnacyjne
- rental odzieży
- serwisowanie rękawic
- doradztwo BHP
- szkolenia wysokościowe
- systemy VR, nowoczesne technologie
- oznaczenia
- katalogi elektroniczne
- platforma zakupowa
- symulatory
- pierwsza pomoc
- usługi w zakresie PPOŻ
- kampanie świadomościowe i Dni Bezpieczeństwa
- audyty stanowiskowe
- systemy LOCK OUT – TAG OUT
- narzędzia GIV


 

Optyka Pikamed sp.j. jest partnerem niemieckiej firmy Infield - wykonawcy okularów korekcyjno-ochronnych.

Specjalizuje się w doborze korekcji na stanowiskach pracy.

Dysponuje zespołem specjalistów (optometrystów, optyków) oraz mobilnym sprzętem okulistycznym pozwalającym na profesjonalne i sprawne wykonanie usługi badania wzroku oraz specjalistycznych okularów korekcyjno-ochronnych na wszystkich stanowiskach pracy.

Firma udziela pełnej gwarancji poprawności doboru korekcji, zaleconych rozwiązań i wykonanych okularów.


 

Filter Service - spółka zajmuje się produkcją materiałów filtracyjnych, indywidualnych środków ochrony układu oddechowego oraz badaniami laboratoryjnymi. Głównymi produktami firmy są półmaski filtrujące w dwóch kształtach w klasach P1, P2 i P3. Niektóre z nich wyposażone są w dodatkową warstwę węgla aktywnego. W 2016 roku przedsiębiorstwo wprowadziło do sprzedaży półmaski przeciw smogowe, anty alergiczne i sportowe. Produkty promowane pod marką CityMask przeznaczone są na rynek konsumencki. Wysoką jakość produktów firmy "Filter Service" potwierdzają ich odbiorcy,
a także liczne wyróżnienia i medale imprez targowych. Osiągnięcia firmy zapewnia, oprócz światowej technologii, nowocześnie wyposażone laboratorium oraz mająca wpływ na rozwój działalności i jej konkurencyjności na rynku - kultura organizacji. Głównym jej aspektem jest otwartość
na otoczenie, nacisk na rozwój oraz osiąganie coraz lepszych wyników.  

Więcej informacji na www.filter-service.eu  


 

DuPont Protection Solutions specjalizuje się w środkach ochrony indywidualnej (www.ipp.dupont.com). Łącząc wysokiej klasy wiedzę techniczną i naukową ze znajomością potrzeb klientów na kluczowych rynkach, DuPont dostarcza produkty i rozwiązania chroniące to, co najważniejsze - pracowników, procesy i środowisko naturalne.

W ofercie między innymi:

DuPont™ Tyvek®, DuPont™ Tychem® - lekkie, wytrzymałe kombinezony przeznaczone do ochrony przed zagrożeniami chemicznymi i biologicznymi. 

DuPont oferuje pomoc w doborze przeciwchemicznej odzieży ochronnej w zależności od zagrożenia: od narzędzi internetowych, aż po ocenę odporności  materiału na przenikanie substancji chemicznej.


Fundacja Kultury Bezpieczeństwa została założona w celu promowania zachowań zapobiegających potencjalnym zagrożeniom mającym wpływ na nasze zdrowie i bezpieczeństwo.

Zastosowanie kreatywnych i innowacyjnych metod ma na celu dotarcie do jak największej liczby osób i w sposób trwały wpłynięcie na ich kulturę bezpieczeństwa.Polska Kocha Bezpieczeństwo jest to unikalny program stworzony przez Fundację Kultury Bezpieczeństwa. Powstał w celu wprowadzania pozytywnych zmian w kwestii postrzegania bezpieczeństwa. Wiedza ta jest przekazywana w innowacyjny sposób poprzez kreatywnych ambasadorów współpracujących z organizacją.


 Kghm nowe logo.svg jsw innowacje


GRUPA TAURON KW CZATKOWICE LOGOTYP wersja KORPO standardowa podstawowa CMYK 300x211

 

 
 
 
 

Wawel logo.svg
  1 
  2


Partnerzy konferencji
 
     Kopia zapasowa Logo Faraone                   
 
    tarbonus            
Kghm nowe logo.svg   jsw innowacje     GRUPA TAURON KW CZATKOWICE LOGOTYP wersja KORPO standardowa podstawowa CMYK 300x211     
  1        amsxtrade logo    xtrade logo na wwwPatronat medialny

ATEST LOGO 2015 JPG300CMYK      Asystent BHP PORTAL pomaraczowy              

Konferencja "Bezpieczeństwo Pracy - edukacja i dobre praktyki"
20-lat kształcenia na studiach podyplomowych w zakresie BHP


Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
Wydział Górnictwa i Geoinżynierii

al. A. Mickiewicza 30; 30-058 Kraków

Konferencja

Komitety

Uczestnictwo